1e1 Düellolarda Ws 'lerde Rakibin Can gizlemesi

BirDost

Aktif Üye
Anlam veremediğim bir başka konu oyunda birine düello isteği yolluyorsunuz. Rakibiniz HP ve SP nizi görebilsin mi ? Evet kardeşim görsün gizlimiz saklımız yok. Ws bir başlıyor haydi bakalım rakibin Hp ve Sp si görünmüyor. Ee kardeşim ben canımı göstermiştim ama sen göstermedin adaletli oldu mu şimdi ?

Gerek yok !! Bu oyunu oynamamızın amacı zaten Savaşlar ve 1e1 düellolar oyunculardan hp gizleme olsun olmazsa olmaz diye bir istek yok bilakis sinir bozan bir sistem acilen kaldırılmalı.

MAKELARIS

Tam Üye
Herhangi bir oyuncuyla savaşırken bazen fare ile onun üzerine tıklaman sorunu zaten kökten çözüyor. O an bir anlık bug'a giriyor ve siliniyor haklısın, fakat dediğimi yaparsan sorun çözülür.

BirDost

Aktif Üye
Herhangi bir oyuncuyla savaşırken bazen fare ile onun üzerine tıklaman sorunu zaten kökten çözüyor. O an bir anlık bug'a giriyor ve siliniyor haklısın, fakat dediğimi yaparsan sorun çözülür.
Hahaha hahahaha :ROFLMAO: MALEKARİS kardeş aydınlandım demek üzerine sağ tıklayınca görünüyor ha ? Yazımdan anlayabildiğin bu mu ? 🤣 Hp ve Sp ni gösterdiğin bir rakibin sana karşı kendi Hp ve Sp sini göstermeyip engellemesinden bahsediyorum yukarıda. O şekilde ws başlayıp sağ tıklayınca Hp ve Sp sini göremezsin rakibinin sadece yukarıda adı yazar.

Son düzenleme:

MAKELARIS

Tam Üye
Bir de bütün yazdığım DOĞRU yorumlarıma kızgın surat bırakmışsın kuyruk acın var gibi... Görüşte bildiremez olduk. Sana iyi oyunlar kardeşim.

BirDost

Aktif Üye
Bir de bütün yazdığım DOĞRU yorumlarıma kızgın surat bırakmışsın kuyruk acın var gibi... Görüşte bildiremez olduk. Sana iyi oyunlar kardeşim.

Seni oyunda tanımıyorum. Hiç görmedim. Yorumların YANLIŞ üzerinde düşünmemişsin bile GÜLE GÜLE.