En İyi Antivirüs Programları

admin

Administrator
Yönetici
Admin
Antivirüs Programları bilgisayarımız için oldukça önemlidir. En iyi Antivirüs Programı seçmek de bir o kadar önemli. Hem bilgisayarınızı yavaşlatmayacak hemde tam koruma yapacak bir sistem oldukça önemlidir.
En İyi Antivirüs Programları

En İyi Antivirüs Programını bulmak oldukça zordur. Aslında hangi Antivirüs yayını yapan siteye girsek en iyisi oymuş gibi gösterirler. Fakat hepsi belli birşeyde iyi. Nasıl Antivirüs geliştiriciler çalışıyorsa bunları kırmak için çalışanlarda var. Devamlı güncellik olması oldukça önemli. Fakat bazen güvenlik programımız varken bile bir çok virüs bulaştırırız. Bunların en büyük nedeni birazda bizim izin vermemizden dolayıdır. Aslında temiz ve güvenli kaynaklarda gezerken antivirüs programına bile gerek kalmayacaktır. Yine de biz size en kullanışlı ve pc performansımızı en az etkileyecek programları vermek istedik.

Öncelikle Önemli Hususlardan bahsetmem gerekir.
1. Kesinlikle kaynağını bilmediğiniz sitelerden bir program yada dosya indirmeyiniz.
2. İndireceğiniz dosyadan emin değilseniz https://www.virustotal.com gibi online virüs programında taratmanızı öneririm.
3. Sitelerin adreslerinin yanında güvenli ibaresine dikkat ediniz.
4. Maillerinizde her dosyayı açmayınız kaynağına bakmayı kesinlikle unutmayınız. Şimdi geçelim programlara..

Bitdefender Antivirus Programı
Antivirüs Programları

Tamamen ücretsiz bir hizmet veren Bitdefender basit kullanımı ve hafif yükü ile kullanışlı bir antivirüs. bu programın farklı sürümleri de var. Fakat arkadaşlar güvenlik taramalarında ki veri tabanı aynı. Ama yok ben sıkı güvenlik istiyorum diyorsanız Pro versionlarına bakmalısınız.

Özellikleri nelerdir dersek

Saniyeler içinde kurulur, bilgisayarınızı yavaşlatmadan maksimum hızda çalışır.
Koruma olarak çok iyi seviyededir.
Oyun, görüntü ve video düzenleme ve yoğun kaynak gerektiren uygulamalar üzerinde çalışırken sizi rahatsız etmez.

Bitdefender Antivirus: İndir

Panda Antivirus Programı
Panda Antivirüs

Panda programında çarpıcı özellikler mevcut. Birkere VPN hizmeti vermesi de oldukça güzel bir durum. Bu VPN süresi kısıtlı fakat bu programın full sürümünü bulmak hiç de zor değil. Diğer yandan kurtarma kiti de oldukça güzel dosyalarınızı veya bilgisayarınızı yedekleyip Usb de tutabilirsiniz. Bizi ilgilendiren asıl kısmı ise oyun oynarken bizi hiç rahatsız etmeyecek olmaması. Oyun modu etkin olduğunda oldukça hafif bir antivirüs programı diyebilirim.

Panda Antivirus: İndir

McAfee Antivirüs Programı
McAfee Antivirüs programı

Bu programdan ben şikayetçi bile olabilirim. Adamlar heryerde reklam yapmışlar hangi programı bilgisayarıma kursam bakıyorum McAfee de yüklenmiş. Fakat şunu söyleyim oldukça sağlam puan almış bir antivirüs programı. 2020 de ilk 3e giriyor. Bu programın ücretsizi yerine kesinlikle pro sürümü yani full olanını arayın arkadaşlar. Yada verin parayı diyecem ama norton varken siz bilirsiniz :)

McAfee Antivirüs: İndir

Norton AntiVirus Plus
Norton antivirüs

2020 nin lider Antivirüs programı. Aslında çok sağlam ama denemek fırsatı olmadı. İyi olduğunu şurdan da anlıyorum adamlar öyle bir sistem yapmışki çalışan tam sürüm crackli halini internetten bulamazsınız. İlla gideceksin satın alacaksın bu programı kullanmak için. Tabi Şöyle birşey daha yapmışlar deneme sürümü ile programa bakabilirsiniz. Sistem kaynaklarınıda en min değerde kullandığı için her türlü oyun veya başka bir çalışma sırasında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Norton AntiVirus: İndir

360 Total Security
Antivirüs programı indir

Ben bu programı seviyorum. Çok virüslük işiniz yoksa bu program bilgisayarınızı hem koruyor, hem hızlandırıyor, hemde güncel tutuyor. Full sürüm kullanma imkanınız da var. Arkadaşlarınızı davet ederek verdiğiniz koda tıklanınca size puan yazılıyor. Bu puanlar ile pre sürümü kullanma imkanınız var. Ama ücretsiz sürümü bile çoğu şeye yetiyor arkadaşlar. Size en iyi Virüs algılama ve koruma özelliklerini sunmak için 360 Bulut Motoru, 360 QVMII ve Avira dahil olmak üzere ödüllü Antivirüs motorlarıyla entegre çalışır.

360 Total Security: İndir