lovamt2 banner

LisaMt2 İçin 11vs11 Lonca Turnuvaları;

turgutcan

Administrator
Yönetici
Admin
Bu Turnuvamız 11 adet loncaların seçeceği karakter ile yapılır!

- Bu turnuvanın ilk ve en önemli kuralı 11vs11 Turnuvalarında Loncalar 2 adet kostum seçer ve 1 adet kaptan seçer
10 Üye aynı kostumu takar diğer 1 kişi yani kaptan ise farklı bir kostum takma zorunlulugundadır!

- Öncelikle savaş skoru 75 olacak.
- Toplamda 11 kişi olarak 4 farklı karakterden tamamlayabilirsiniz.
- Turnuvada kişi sayısı tam olarak 11 olmalıdır ne az ne fazla. ( Lonca skili basıp cıkartıcklar için 12 kontrol edilicek )
- Turnuva başladıgında her hangi bir ekipten oyuncu yada komutcu düştügünde bu tamamen loncanın sorumluluğundadır.
- Savaşlar sadece final de 2 seri şeklinde olucaktır diğer seriler tek savaş kazanan üst tura çıkar şeklinde olucaktır.
- Savaşlar kesinlikle arenanın ortasında olucaktır , x bir ekibi baseye kaçma durumun da yönetici tarafından 1dk süre verilicek eğer ortaya gelmezse elenicek.
- 11vs11 Turnuvasın da herşey serbesttir.(Kostum yüzük vs anlamında)
- Turnuvada iyileştirmeci şaman kesinlikle yasak + alıp girebilirsiniz !
- Lonca turnuvasına katılan ekiplerde 11v11 turnuvasına katılabilir
- '' sadece skil basmak için '' hesap sokan ekipler için 1 üye sayısı fazla olarak giriş yapabilirler ( sayım yapılıcaktır skil basmıcaksanız o hesapla giriş yapmayınız)
- Savaş sırasında setlerin ticareti kapanacaktır.
- Turnuva vaktinde tüm lonca alım/cıkışları kapanır

Turnuva tarihlerimiz;

1. hafta / 06.05.2022 Cuma günü 21:00'de : 11-11 Lonca Turnuvası
2. hafta / 11.05.2022 Çarşamba günü 21:00'de: 11-11 Lonca Turnuvası
3. hafta / 18.05.2022 Çarşamba günü 21:00'de : 11-11 Lonca Turnuvası

Turnuva Ödülü : Kazanan ekibe 4000 TL'dir + [11VS11] Tagı , 3 hafta yapılacaktır her hafta 4000 TL 3 Hafta sonunda toplam ödül 12000 TL olacaktır.

Bu tarihlerde kayıt için bizimle iletişime geçip kayıt yaptırınız!

Son düzenleme: