M2-Need İndir Kayıt Ol 1-105 Level

kullanıcı1

Tam Üye
Açılış Zamanı
7 Ocak 2022
Website
https://m2-need.com/tanitim
ÖN SÖZ
TGAMES yönetimi ile 10 yılı deviren efsane metin2 pvp server M2-Need'e hoşgeldin. Binlerce oyuncunun ilk tercihi, adil ve kaliteli oyun yapısı ile M2-Need yeni sunucusunda yerini al.

7/24 aktif destek kanalları ile sorunsuz oyun deneyimi seni bekliyor!

Tamamen gelişmiş & güncel yeni sistemleri ve harika yenilikleri deneyimlemeye hazır mısın?

Güncel yenilikler, eğlenceli etkinlikler ve daha fazlası bu serüvende seni bekliyor olacak, hemen rekabete dahil ol.

Oyunda bireysel yada lonca olman sana ayrıcalık sağlamayacak, tüm oyunculara eşit şekilde yaklaşım yıllardır en önemli prensibimiz.

GENEL ÖZELLİKLER

OYUNA BAŞLANGIÇ

Oyuna başlangıç seviyesi : 1 / Bitiş seviyesi : 105
Oyuna başlangıç parası : 500K
Şebnem ve Ejderha Tanrıları sınırsız olarak başlangıçta verilir.
Oyuna yeni başlayan tüm oyunculara set kostüm hediye ve yanında buffi!
Başlangıç nesneleri efsunlu ve taşlı olarak oyuna başlarsınız.
Exp Drop: x200 - Yang Drop: x200

GLOBAL PAZAR SİSTEMİ
Toplam 2 sayfa olarak 24 saat pazar kurabilirsiniz.
Pazarınıza her haritadan nesne ekleyebilir & çıkartabilir & güncelleyebilirsiniz.

TİCARET AYNASI
Ticaret Aynası, premium nesnesini elde ettiğinizde nesne arama penceresinde otomatik olarak açılır ve oyunda bulunan tüm pazarlardan istediğiniz nesneleri hızlı bir şekilde bulmanızı ve satın almanızı sağlar.
PAZAR GEÇMİŞİ
Pazarınızdaki itemleri hangi oyuncunun, hangi tarihte aldığını görebilirsiniz.
ZİNDAN TAKİP SİSTEMİ
Envanterinizde bulunan hızlı menüden zindanların kaç dk süresi kaldığını takip edebilir, direkt ışınlanabilirsiniz.
Bir çok yeni zindan güncellemesi M2-Need'de sizleri bekliyor..

PİYASA KONTROL
Oyundaki nesneler, oyun yönetimi tarafından min. maks. satış oranları belirli aralıklarla piyasaya göre belirlenir. Bu belirlenen tutarlar altında offline pazarda satış yapılamaz.
YENİ NESNE ÜRETİM EKRANI
Yeni kategorilendirilmiş nesne üretim ekranı sayesinde hızlı & sorunsuz üretim gerçekleştirebilirsiniz.
PREMIUM DEKORASYON
İpek Bohça, çevrimdışı pazarlarınızın farklı ve dikkat çekici görünmesini sağlar.
Oyun içerisinde bosslardan ve nesne marketten elde edilebilir.

EKSTRA ENVANTER
Ekstra Envanterimiz geniş ve büyüktür, değerli ürünlerinizin düzenini korumak için 3 kategoriye ayrılmıştır ve toplam 6 sayfa sağlar.
UZAKTAN BECERİ SEÇİMİ
Seviye 5'e ulaştığınızda, sizin için bir beceri seçim penceresi açılır. Bu pencereden skillerinizi m1 olarak seçip alabilirsiniz.
HAVA DURUMU DEĞİŞTİRME
Oyun seçeneklerini kullanarak hava durumunu değiştirebilirsiniz. İstediğiniz havada oyununuzu oynamaya devam edebilirsiniz.
OKÇULAR DİBİNDE
Oyundaki uzaktan vuran tüm slotların seni sinirlendirmesine izin verme ! Artık farm yaparken oyundaki tüm slotlar dibinize kadar gelecek ve rahatlıkla farm yapabileceksiniz.
HIZLI ARTI BASMA
Eşyalarınızı geliştirirken sürekli pencereyi tekrar açmanıza gerek yok. Ard arda basarken pencereye kapanmadan hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz. Tabi istediğiniz de kapatabileceksiniz.
UZAKTAN MARKET
"Uzaktan Market" sistemi sayesinde, köyde değilseniz bile marketlerden alışveriş yapabileceksiniz. Herhangi bir kanalda veya haritada tüm marketlere uzaktan ulaşabilirsiniz.
UZAKTAN TİCARET
"Uzaktan Ticaret" sistemi ile ticaret için birbirinizin ayağına gitmenize gerek yok. Aynı kanalda uzaktan ticaretinizi gerçekleştirebilirsiniz.
DÜŞEN İTEMLERİ GÖRME
Uzaktan Ticaret sistemi ile ticaret için birbirinizin ayağına gitmenize gerek yok. Aynı kanalda uzaktan ticaretinizi gerçekleştirebilirsiniz.
NESNELERİ HIZLI TOPLAMA
Oyundaki düşen eşyaları tek tek toplamanızı kolaylaştırdık. é tuşuna bastığınızda size ait olan yerdeki tüm eşyaları toplama hızınızı arttırdık. Artık çok kısa bir sürede yerdeki tüm eşyaları toplayabilirsiniz..
TOPLU VE HIZLI SİLME
Envanterinizdeki gereksiz eşyaların tamamını hızlı bir şekilde silebilirsiniz.
SAYFALI NPC
Oyundaki ürünlerin satışını yaparken, sizi farklı yerlere götürmek yerine tek bir mağazanın farklı sayfalarından alışveriş yapabileceksiniz.
HIZLI BİYOLOG SİSTEMİ
Biyolog görevlerinizi yapmak için köye gelmenize artık gerek yok ! Herhangi bir haritada veya kanalda olmanız farketmeksizin hızlı bir şekilde uzaktan biyolog görevlerinizi yapabilirsiniz.
HIZLI BK VE RUH TAŞI
Beceri Kitabı ve Ruh Taşı okurken artık duraklamanıza gerek yok. Hızlı bir şekilde becerilerinizi geliştirebilirsiniz.
HIZLI EKİPMAN
Farmlık, vs'lik , lonca savaşlık şeklinde itemlerinizi seçerken zorlanıyorsanız eğer bu sistem tam size göre. Ayarlayacağınız ekipman setlerini tek bir tuşa basarak giyebilirsiniz.
HIZLI KANAL DEĞİŞTİRME
Tekrar tekrar kullanıcı adı ve şifrenize gerek kalmadan hızlı bir şekilde farklı bir kanala geçiş yapabilirsiniz.
EFSUN BOTLARI
Efsun botları sayesinde eşyalarınıza hızlı bir şekilde istediğiniz efsunu getirebilirsiniz. Efsun botlarında hız ayarı vardır, internet bağlantınıza göre botu hızlandırabilir veya yavaşlatabilirsiniz.
KADİM EFSUN SİSTEMİ
Kadim Efsun Sistemi ile eşyalarınıza istediğiniz bonusları getirebilirsiniz. 4 efsun seçebilirsiniz. Kadim efsun küresi ile eşyalarınızın 5.efsununu rastgele şekilde değiştirebilirsiniz.
İKSİRLER
Şebnemler, Ejderha Tanrıları ve Kritik Delici eşyaları artık sunucumuzda kalıcı ürünler! Onları bir kez etkinleştirmeniz yeterlidir.
TOPLU NESNE AÇMA
Envanterinizde ki açılabilir nesneleri hızlı ve toplu bir şekilde açabilirsiniz. Köy alanlarında bu işlem yasaktır.
TOPLU SATIN ALMA
Mağazalardan ürünleri toplu bir şekilde alıp zamandan tasarruf edebilirsiniz.
KARAKTER DETAY SİSTEMİ
Karakter Detay Sistemi ile karakterinizdeki bonusları görebilirsiniz.
YARDIMCI ŞAMAN
Yardımcı şaman sürekli peşinizde gezer. Üzerinizdeki şaman bonusları bittiğinde otomatik olarak sizi kutsar. Siz göndermediğiniz sürece yanınızdan ayrılmaz, oyun seçeneklerinden buffi şamanı gizleyebilirsiniz. Buffi şamanın skilleri oyun içi metinlerden düşen buffi beceri kitabı ve buffi ruh taşı ile geliştirilmektedir.
YENİ GÜÇLÜ BİNEK SİSTEMİ
Yeni güçlü binek sistemi, seyis'den ücretsiz aldığınız madalyonlar ile kullanılmaktadır. Bineğinizin süresi bittiğinde bineğiniz envanterinizden silinmez fakat kullanamazsınız. Bineğinizi tekrar kullanmak için süresini uzatmanız gerekmektedir. Süresini uzatacak nesneyi etkinliklerden elde edebilirsiniz. Bineklere yeni görünümler kazandıran sertifikalar mevcuttur. Bu sertifikaları metinlerden elde edebilirsiniz. Bineklerinizi daha kullanışlı hale getirmek için, bineklerinize efsun eklemenizi sağladık. Binek efsun arttırma ve binek efsun değiştirme nesnelerini evrim parşömeni ve mutasyon parşömeni ile oyundaki mağazalardan satın alabilirsiniz.
KULE SİSTEMLERİ
Şeytan Kulesi 5.katta bilgisayarı kasan oyuncular için metinli sistem oluşturduk. Bu sistemde her 1 dakikada bir bulunduğunuz kata metin gelir ve o metinden kilit taşı düşer. Düşen kilit taşlarını kullanarak bir üst kata çıkabilirsiniz.
Şeytan Kulesi'nde kavgalara son verdik, "Şeytan Kulesi Bekçisi"ne 50M ücret ödeyerek grubunuza özel kule yapabilirsiniz.
Şeytan Kulesi'nde oyundan düştüğünüzde aynı kanaldan giriş yaparak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

KOSTÜM SİSTEMLERİ
Kostüm Parlatma Taşı ile kostümlerinize yeni renk efektleri verebilirsiniz. Kostümleriniz 7 farklı şekilde parlayabilir.
[ Parlatılmış kostüm önizlemesi ]
Kostüm Arındırma Nesnesi ile kostümünüzü, saç stilinizi veya silah fişinizi sürelerden arındırabilirsiniz. Arındırılan kostümler sınırsız olmaktadır.

EVRİM SİSTEMİ
Oyunda 5 adet evrim mevcuttur. Silahınıza "Evrim Taşı" ile evrim basabilirsiniz. Evrim geliştirmelerinde sizden Mavi Ot - Kırmızı Ot - Yeşil Ot ve Mor Ot istemektedir. Her evrim silahınızın saldırı ve büyülü saldırı değerini arttırmaktadır. Evrim seviyesine göre silahınız parlayacaktır.
SÜRESİZ CEVHER
Oyunda sürekli cevher eklemenize artık gerek yok.Süresiz Cevher sistemiyle aksesuarlara kalıcı olarak cevher ekleyebilirsiniz.
BOSS SAATLERİ TAKİP
Oyundaki bossların hangi saatlerde çıktığını görüp, ona göre hazırlık yapabilirsiniz.
ETKİNLİK TAKVİMİ
Haftalık etkinlik takvimi minimap yanındaki event butonunda gözükmektedir. Güne özel ve her gün yapılan etkinliklerimiz mevcuttur. Saatlerini takip edebilirsiniz.
FARM BÖLGELERİ

Ölüler Tapınağı , 40 level üzeri oyuncuların geniş alanda metin farmı yapacakları bölgedir. Bu haritada belli süre aralıklarla yoğun metin düşer ve içerisinden düşük seviye farmına dair önemli eşyalar elde edilebilir.

Anubis'in Lanet Tapınağı , 75 level üzeri oyuncuların geniş alanda metin ve patron farmı yapacakları bölgedir. Bu haritada belli süre aralıklarla metinler ve Anubis patronu düşer. İçerisinden orta seviye farmına dair önemli eşyalar elde edilebilir.

Büyülü Orman , 90 level üzeri her oyuncu giriş yapabilir.Bu bölgeye hakim Kronos patronu bulunmaktadır.

Sihirli Maden , oyun yönetimi tarafından belirli periyotlarla açılan, içerisinde Coin Madeni bulunan farm bölgesidir. Coin Madenin'den Coin nesnesi kazanılabilir, bu nesneleri Ortak Krallıkta bulunan Elon Coin Uzmanına götürerek değerli eşyalar satın alabilirsin. Coin Sınırlı sayıda elde edilebilir

ZİNDANLAR

Yakında Aktif Edilecek [Ortalama 7-10 gün aralığı]

Yakında Aktif Edilecek [Ortalama 7-10 gün aralığı]

Yakında Aktif Edilecek.[Ortalama 15-25 gün aralığı]

DAHASI İÇİN WİKİ SAYFAMIZ
Daha fazla detay isterseniz wiki sayfamıza göz atabilirsiniz.

Wiki sayfamıza gitmek için aşağıdaki butona tıklayın.