OlivaMt2 16. Hafta VS Turnuvaları Başlıyor!!

turgutcan

Administrator
Yönetici
Admin
Merhabalar,

OlivaMt2'de 16. Hafta VS Turnuvaları başlıyor!

10.04.2021 Cumartesi 21:00'de başlıyacaktır.

Kayıtlar 21:00'da başlar ve ilk Savaşcı karakteri için açılır ve sırasıyla karakterler arası devam eder.

Kazanan oyuncularımız karakterinin [KRAL] Tagını +500 ep Ödülünü kazanıcaktır

Lütfen Sistem ve bilgilendirmeyi iyi okuyunuz !

Sistem ilerleyişi ve bilgilendirme:

• Kayıt olursunuz ve rastgele bir oyuncu ile eşleşirsiniz.
  • Rakibinizi kesmek için 5 dakika süreniz mevcut. Rakibiniz kaçarsa sorumluluğu sizdedir.
  • İlk 30 saniye hareket edemez rakibinize vuramazsınız bu süre hazırlık süresidir.
  • İlk 2.5 dakika pot kullanımı aktiftir. Oto pot dahil ama oto potlarınızı açmayı unutmayın.
  • Toplam düello süresi 5 dakika olacaktır. Kalan süreleriniz bir bar yardımı ile sizlere bildirilecektir.
  • Sadece 105 level karakter katılabilecektir.
  • Turnuvada Kostumler dahil herşey serbesttir.(Turnuva saatinde ticaretler kapanır kostum ve başlık için)
Katılmak için yapmanız gerekenler;

• Doyum haritasındaki haritalar npcsinden(yüzük ile gittiğinizde yanınızda olacak hemen) ws turnuvası alanına girmeniz gerekir. Sonrasında Sunah muhafızından kayıt yaptırmalısınız.
  • Kayıt ücretsizdir ve karaktere özel 1-1 olucaktır ( Hangi karaktersen sadece onunla savaşırsın )
  • Kayıtlar Savaşcı Karakterleri için 21:00'da açılacaktır ve 21:05 de son bulacaktır. Savaşçı turnuvası bittiginde hemen ninja kayıtları aktif olucaktır,
    Kayıtlar Ninja için 5 dakika aktif kalıcaktır, Ninja bittiğinden hemen sonra sura karakteri için kayıtlar aktif olacaktır,
    Kayıtlar Sura için 5 dakika aktif kalıcaktır, Sura karakteri bittikten sonra hemen ve son şaman karakterleri için kayıtlar aktif olacaktır.

Lütfen karakter sıralamasını ve sıranızı takip ediniz , kayıtlar karaktere özel açılır ve kapanır duyurları oyundan atılıcaktr.

Turnuva için karakterler arası başlama şartı minimum 5 karakter olmalıdır. Aksi durumda o karakter grubunda turnuva olmayacaktır!
İyi Eğlenceler Başarılar Dileriz.
t53IEO (1).jpg

Son düzenleme:

SenBenVMinnak

Yeni Üye
Merhaba.
Ben Şaman Karekteri oynamaktayım ve Turnuvaya katılacağım lakin şöyle bir husus var. Ben ( Tag ödülü olarak Kral tagının tek seçenek olmasına karşıyım ) Facebook üzerinden Ödül istemediğimi belirttim 125 TL ve EP ödüllerini ben sadece " Kral" değilde"SULTAN" tagını istıyorum. Facebookta ki sorumlu kişi Turgut Beyle konuşmam gerektiğini söyledi, Ben de nasıl ulaşacağımı bilmediğimden buraya yazma gereği buldum.

Tekrar söylüyorum TEK istediğim şey Şamanımın yanında Sultan yazması (Kazandığım takdirde) lütfen ayrımcılık yapmayın her insan evladı "Kral" olamazzz. Tek arzum isteğimi ve yazdıklarımı görmeniz.