Korsan Tanaka Eventi Nedir ve Neler Düşer

admin

Administrator
Yönetici
Admin
Metin2 oyunun da Korsan Tanaka Eventi Nedir? Güçlü bir metin olan ve kesmesş zor olan bu metin hakkında bilgiler? Nerede Çıkar ? Bu event oyunculara ne gibi ödüller kazandırır.

Metin2 tr de olmak üzere metin2 pvp serveler de daha çoğunlukla göreceğiniz ve başta gelen korsan tanaka adlı boss u gerçi buna boss demeyelim slot diyelim artık her neyse sizler ne diye görüyor iseniz o şekil de söyleyelim;

Bu korsan tanakanın ne işe yarayıp nerede olduğu hakkında bilgilendirme yapacağız.. Biliyorsunuz ki daha hiç kimse bu korsan tanakayı slot olarak gidip de bir yerde öldürüp kesmedi çünkü metin2 tr ve metin2 pvp serverler de genel olarak bu korsan tanaka denen boss slot olarak değil de metin2 tr ve pvp serverler sahipleri yönetim ekibi tarafından oyunculara bazı belirgin günler ve aylar yıllar derken belirgin olan bazı oyun zamanları içinde yapılan korsan tanaka etkinliği ile ortaya çıkarırlar ve bu ortaya çıktığında da oyuncular bir hayli heyecanlanıyor..

● Öncelikle şuana kadar ki yapılan bütün korsan tanaka etkinliklerinin hepsini bütün bayrakların kendi köylerinin 1. köylerinde savaş sorumlusunun yanına doğru başlangıçı verilir
● bu etkinliğin ve metin2 tr ve metin2 pvp server sahipleri yönetim ekibinde ki görevli kimse bu korsan tanaka adlı boss un etkinliğini 2 türlü 2 şekil de yapabilir.
● Öncelikle korsan tanaka denen boss u metin2 tr ve metin2 pvp server oyuncularının hepsi yang bonusu olarak adlandırır çünkü korsan tanakayı kestiğiniz taktirde içinden yaklaşık neredeyse 10 20 30 m kadar para düşmektedir.. Bu paralar toplam olarak değil tek tek 1 yang olarak düşmektedir yani her 1 yang yazısından 20 30 m para elde ediyorsunuz..

● Evet işte metin2 pvp serverler ve metin2 tr oyun yönetim ekibi dilerse bu şekilde etkinliği gerçekleştirir ve dilerse ki şu şekilde de bu etkinliği gerçekleştirme imkanına sahiptir ; Korsan tanakaların içinden 1 tanesini gerçek korsan tanaka olarak otomatik sistem seçer ve yaklaşık olarak 30 40 adet korsan tanaka boss u indirilir ve oyuncular bunlar arasından 1 tanesini gerçek bulup bunu keserler ve kesen kişinin ismi duyuru kısmından geçer ve bu oyuncu da metin2 pvp serverler ve metin2 tr oyun yönetim ekibi tarafından ödüllendirilir..