Metin2 Oyununu 1 kere oynayan bunları bilir

admin

Administrator
Yönetici
Admin
Metin2 online çocukluğumuzdan bu güne gelmiş bir oyun. Okulu asmak için geçerli bir bahane, arkadaşlarla muhabbet etmenin en kolay yolu. Metin2 oynayıpta bunları bilmemenizin mümkünü yok.
metin2 online pvpserverler.pro

Metin2 oyununu bilmeyen yoktur. Neredeyse 7 den 70 e bu oyun hakkında her Türk vatandaşın bir cümlesi vardır. Oyun o kadar işlemiş ki içimize halen bırakamayanların sayısı oldukça fazla. Şöyle bir şey daha söylemek isterim en fazla oynayan ülke olabiliriz. Şuan oyunun pvp serverler sürümleri olan özel sunucularda daha çok oyuncular olduğu söylenmekte. Şimdi geçelim nostaljik kısıma :)

1. Dolunay Yada Kdp Düşürmek
Dolunay kılıcı düşürmek metin2 pvp serverler

Dolunay yada Kdp kılıcı düşürmek için vadide başı boş gibi dolaşan, fütursuzca ordan oraya Vahşi uzman ve Vahşi okçu aradığımız günler olmadı mı :) Bu iki kılıçtan birini düşürememişsen gerçekten Metin2 online oynamamışsın demektir. Ben bunun için oyuna girip ticaret yapan adamlar görmüştüm. Gördüğüm adam motosiklet aldı o parayla.

2. Demircide İteme Artı Basmak
Demirci Metin2 PVP serverleri

Başarılı olamadın yazısından nefret etmeyen var mı? Bir kere demirciye kürfetmeyen oldu mu? Garip adam Galatasaray Fenerbahçe maçının hakemi gibi. Bir toplu halde trübün kürfretmemiştir. Şimdiler de arındırma basanlar bu yazıyı bolca görüyor. Fakat +8 Kdp mi yaktığımda oyunu 3 ay bıraktığımı biliyorum.

3. Saatlerce metin2 hile arayıp çalıştırmaya çalışmadık mı?
Metin2 hile hack pvp serverler

Metin2 hile aramayan olur mu hiç. Ne gerek var amele gibi karakter kasmaya. Almanca bir forum sitesinde hile aramaya kadar giden bir yol. Almancamı geliştiren ikinci etken :) Tam metin2 hilemizi buluruz yükleriz çalıştıracağımızda bilgisayarımız ya çöker yada heryerden birşeyler açılır. Babama açmadığım bir sayfanın hesabını vermiştim. Kendi kendine açılıyor vs diye.

4. Metin2 Gmler Oyuna Girince Yaşanan Telaş
Metin2 gmler pvp serverlar

Oyuna bir gm girdiğinde üzerinde GM yazan yazıyı gören dilenci gibi, sanki çiçek satacakmış gibi yapışanları görmek oldukça komikti. Adam köyün bir yerine gelir yarım saat olduğu yerde dikilir, üzerinde itemlere görsel anlamda bakardık ve sonra giderdi. Yarım saat oyun oynamadan buna baktığımı bilirim. Altta sohbete yazanlar b.kunu yiyim bana şunu ver diyen adamlar unutmamıştır sanırım o günleri :D

5. Birbirini Şikayet Eden Oyuncular (SS)
Ss metin2 pvp

Birbirimizi şikayet etmek için girdiğimiz hallere bak. Adam tepenin arkasına saklanmış ilerde çekme hilesini kullanan kişiyi ss alıyor. Yanında da şahit var. He soran olursa şahitim var diyecek :D İlerdeki adamın hiç birşeyden haberi yok tabi, belki pc başında bile değil :)

6. At Zırhlama Görevi
At Zırhalama metin2 pvp serverler

Metin2 de en çok zorlandığım yer. Grup çalışması istenen fakat grubun bir türlü tam çalışmadığı yerde diyebilirim. Sonuçta sadece bir kişi için uğraşıyorsun. Tek başına at zırhlama görevi yapanlar bile olmuştur. Çölde bilmem ne yaratığını şu kadar sürede keseceksin. Yok anayn a. daha neler. Sonradan kolaylaştırmışlardı da bende yapmıştım. Şimdi ne oldu derseniz hesap 80lerde çürümeye alındı :)

7. Biyolog Görevleri
Biyolog metin2 pvp server

Babamın verdiği işleri bu kadar titiz yapmamıştım emin olun. Her gittiğimde arkası dönük bana birşeyler söyleyip yok şu kadar şundan topla ama kırık olmasın yada çürük olmasın. Emek emek topla götür ve beğenmesin p.ç. 1 ay ork dişi görevi mi olur? Adamlar 1 ayda askerlik yapıyor artık. Ne boş vakitler öldürmüşüz.