Silkroad pvp server nasıl indirilir ve oynanır?

admin

Administrator
Yönetici
Admin
Silkroad pvp server oynamak istiyorsunuz fakat yeni olduğunuz için bunu yapamıyorsanız. Silkroad pvp oynama rehberinde size maddeler halinde anlatalım. Sro pvp nasıl indirilir ve giriş yapılır?

Öncelikle silkroad online nasıl oynandığını biliyorsunuz diye kabul ediyorum. Eğer yok hiç silkroad online oynamadım diyorsanız o zaman kısa bir bilgi vereyim. Silkroad online gerçek zamanlı karakter oluşturup geliştirme oyunudur. Bu oyunda eşyalarınız silahlarınız ve zırhlarınız olacak. Bütün bunlarında gelişimi ile birlikte sizinde beceri ve yetenekleriniz olacak. Özellikle sp skill geliştirme ve karakter yapılandırmaları sitemizde silkroad karakter gelişimi kategorisinden bakabilirsiniz.

silkroad pvp serverler

Şimdi silkroad pvp serveri nasıl oynanır buna bakalım;

● 1- Sitemizde üst menüden silkroad kısmına yeni sekmede açarak gidin.

● 2- Burda karşınıza gelecek olan listeden en üsttekini seçebilirsiniz. Bir tanıtıma girin.

● 3- Burda tanıtım olan konuyu göreceksiniz. Size detaylı bilgiler verecektir. Sayfanın en altına inerek website git kısmından oyun sitesini bulun ve gidin.

● 4- Oyun sitesinde 2 kısım önemli. Öncelikle kayıt kısmı varsa hemen üye olun. Not bazı serverler de otomatik kayıt olma özelliği olabilir.

● 5- Oyun sitesinde indir - download kısmını bulup oyunu indirin.

● 6- Oyun indikten sonra rar dan çıkararak silkroad online pvp serverin adı olan silkraod exe sini açın.

● 7- Güncellemeler vs bittikten sonra sizi oyuna bağlayacaktır. Burda kayıt olduğunuz bilgileri girerek karakter oluşturma ekranına ulaşabilirsiniz.

● 8- Karakter oluşturduktan sonra o karakterle oyuna giriş yaparak silkroad zevkini yaşayabilirsiniz.